Follow by Email

Obserwatorzy

Google+ Followers

wtorek, 13 października 2015

135. Zaczytaj się w na jesień (1)

Witajcie :D 
Na czas wakacji postanowiłam wprowadzić nowy cykl na blogu, ponieważ w końcu mam czas na czytanie książek tych, których chce a nie tych co muszę na studia. Dlatego przedstawię wam moich jesiennych ulubieńców książkowych. Zapraszam !J.Lynn "Zaczekaj na mnie" (tom 1)


Ta powieść to emocjonalne mistrzostwo! Zanim przejdę do wyrażania swoich "ochów" i "achów" na temat tej cudnej historii - pragnę zaznaczyć, że z wielką przyjemnością przeczytałabym ją jeszcze raz. Jest sympatyczna i zabawna, wzruszająca i pełna ciepła, poza tym wsysa już od pierwszych stron. "Zaczekaj na mnie" to naprawdę przyjemna historia z humorem, Nie jestem w stanie opisać jak często się przy niej uśmiechałam. Połykałam te strony. Chłonęłam ten świat i razem z bohaterami przeżywałam wydarzenia, które miały miejsce. Po moim zawodzie przy "Na krawędzi nigdy" i niedosycie nad "Tylko Ty" - zwątpiłam w nurt New Adult, już nawet przykleiłam mu łatkę, że "mnie nie zachwyca". O jakże się myliłam! Znalazłam perełkę, która ugłaskała moje wszelkie pragnienia. Perfekcyjne New Adult! J. Lynn ma niesamowitą zdolność do pisania o rzeczach pozornie błahych, ale jednak istotnych z podszytym humorem i urokiem. 


Tom 2 "Bądź ze mną" 


Ani przez sekundę nie czułam zawodu."Bądź ze mną" to utracone marzenia, brutalna rzeczywistość, żal, strach i miłość. Miłość, która wypełnia myśli czytelnika, przyspiesza puls i rozczula. Kolana miękną a szara rzeczywistość wydaje się zbyt szara – aż nie chce się odrywać od lektury.Przez całość przebija się lekkość, co spodoba się czytelnikowi a co ważne porusza kwestie przemocy w związku. Nie zabraknie tutaj emocji, napięcie rośnie, oczami wyobraźni widzimy co robią nasi bohaterowie. Cała historia oparta została na solidnych fundamentach, które nie raz podniosą nam ciśnienie, poczujemy ciarki i zostaniemy zmyleni przez autorkę. Jestem totalnie zaskoczona. Ani przez chwilę się nie nudziłam, czułam skrajne emocje a przy tym byłam nie raz zaskakiwana. Moje myśli próbowały wyprzedzić fabułę i zamysł autorki. Gdy tylko zobaczyłam ostatnią stronę poczułam… żal? Niedosyt? Najchętniej czytałabym dalej. Miło jest przeczytać dobrą książkę o młodych ludziach walczących o miłość i swoje życie.Z czystym sumieniem mogę ją Wam polecić.Jeśli ktoś czytał "Zaczekaj na mnie" to z pewnością wie o czym mówię. ;) 

Polecam !!! 

8 komentarzy:

 1. nie moje klimaty czytelnicze;p wolę horrory:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam i nie czuję się skuszona. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię taką tematykę, muszę przeczytać.
  http://blogujzangie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaciekawiłas mnie :))
  Klikniesz w linki w nowym poście będę wdzięczna :)

  OdpowiedzUsuń