Follow by Email

Obserwatorzy

Google+ Followers

wtorek, 15 stycznia 2013

Wracam! Recenzja korektora na pryszcze

Przepraszam was za to, że nie pisałam tyle czasu ale nie miałam czasu. Teraz obiecuję że znajdę czas i wznawiam bloga. Miłego czytania ;)


Chciałabym wam przedstawić kolejny produkt z Rossmanna. Podejrzewam,że większość z nas tam kupuje bo jest to duży i fajny sklep. Ten produkt to korektor Synergen (do tuszowania wyprysków i niedoskonałości)

OPIS PRODUCENTA:
Synergen Korektor przeciw wypryskom działa antybakteryjnie a jednocześnie pokrywa wypryski i zaczerwienienia. Ma też wysuszać wypryski.Zapobiega również tworzeniu się zaskórników i wągrów.

OPAKOWANIE:
Ma kolor biały i wygląda trochę jak szminka. Opakowanie nie jest zbyt ładne ale za to małe i wszędzie się zmieści.

KONSYSTENCJA:
Korektor jest dość gęsty, ale przez to lepiej tuszuje i przykrywa niedoskonałości i zaczerwienienia. Gdyby był rzadszy to nie działał by tak dobrze.

WYDAJNOŚĆ:
Korektor jest wydajny. Ja go używam prawie na całą buzię jednak punktowo. Używam go może z 10 razy dziennie i starcza mi na ok. 3 msc.

ZAPACH:
Zapach jest brawie niewyczuwalny. Nie pachnie jakoś brzydko ale też nie pac hnie jak perfumy, bo to perfum nie jest w końcu. Zapach nie jest jakiś tam odurzający ale też nie jest zbyt przyjemny.DOSTĘPNOŚĆ:
Korektor jest dostępny tylko w drogeriach Rossmann a więc możecie go bardzo łatwo kupić.

JAK UŻYWAĆ:
Korektor używa się na podkład. Miejscowo na wypryski i zaczerwienienia. Nie nakłada się go na całą twarz bo on jest za gęsty i uzyskamy wtedy efekt maski.

MOJA opinia:
Mam trochę wyprysków na twarzy. Dlatego staram się je zakrywać żeby wygllądać lepiej. Miałam już kilka takich korektorów jednak ten okazał się najlepszy. Odkąd go "odkryłam" nie rozstaje się z nim ani na chwilę.
Cena: ok. 8 zł (6 zł w promocji)
Ocena: 9/10


1 komentarz:

  1. dobrze sprawdza się z pudrem z tej serii, jednak jakościowo wolę korektor z Oriflame

    OdpowiedzUsuń