Follow by Email

Obserwatorzy

Google+ Followers

niedziela, 16 października 2016

179. Gliss Kur Hyaluron Hair Filler

Witajcie :D 
Dzisiaj chciałam sie z wami podzielić moją opinią na temat szamponu do włosów widocznego na zdjęciu poniżej. 
Zapraszam !

Obietnice producenta na początek : 
Szampon Gliss Kur Hyaluron+Hair Filler do kruchych, przerzedzających się włosów, zapewniając im intensywną regenerację, większą sprężystość, objętość i wzmocnienie.

 Skład: 


Jak widać szampon składem nie powala. Jest w nim dużo silikonów, które jak wiadomo obciążają włosy. Zwyczjny szampon drogeryjny nic odkrywczego. 

Konsystencja i zapach: konsystencja gęsta, szamponowa ale jednak troszkę gęściejsza od innych szamponów. Zapch mi się wydaje okropnie męski i nie jest dla mnie zbyt przyjemny, wręcz mnie od niego momentami mdli. 

Opakowanie jakie jest widzicie. Standardowe dla Gliss kura, jednak nie raz połamałam sobie na nim paznokcie nie mogąc go otworzyć. Obecnie robię to zębami, lecz boję się trochę że może mi przez to jakiś wypasć. 

Moja opinia: Szamponu nie lubię używać. Po pierwsze opakowanie jest niewygodne i nieporęczne, po drugie odrzuca mnie zapach. Po trzecie nie spełnia żadnych obietnic producenta oprócz tego że myjąc włosy niesamowicie je obciąża. Sprawia także, że niesamowicie się puszą i wyglądają jak siano pomimo nałożenia odżywki. 

Moje zdanie jest jedno. Nigdy więcej nie kupię tego szamponu. Sama go teraz również nie wybrałam tylko dostałam w prezencie. Ogólnie nie polecam! 

Jakie jest wasze zdanie na temat tego gagatka? 

4 komentarze:

  1. Nie miałam go i będę omijać z daleka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na szczęście nie miałam tego szamponu, jedynie dawno temu odżywki, które były fajne

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie przepadam za szamponami tej marki.

    OdpowiedzUsuń