Follow by Email

Obserwatorzy

Google+ Followers

czwartek, 2 lipca 2015

127. Jest lato - czas na błyszczyk!

Witajcie :D
Jak sugeruje tytuł posta czas na recenzję mojego ulubionego i jedynego w mojej kolekcji błyszczyka do ust. Jest on z firmy Lovely i jest moim must have na wiosnę i na lato szczególnie. Zapraszam! Mowa o kiss kiss lips.
Obietnice producenta:
Wygładzający błyszczyk do ust z olejem z jojoby, kolagenem i witaminą E, zamknięty w prostym eleganckim opakowaniu. Delikatnie zgięty pędzelek - gąbka. Niezastąpiony `must - have` na lato. 

Nie powiem wam dokładnie jaki mam kolorek, bo już się zamazał jednak pokażę wam jakie są dostępne ja mam drugi od lewej. 


Moja ocena:
Błyszczyk jest zamknięty w fajnej buteleczce, bardzo podręcznej i ma świetną "szczoteczkę", którą można go świetnie rozprowadzić nawet bez lusterka, czekając np. na autobus czy idąc ulicą. 
Ma nawilżającą formułę, która nie wysusza ust, a nawet trochę je nawilża. Jest świetnym rozwiązaniem kiedy mamy suche usta i chcemy je podkreślić, bo jak wiadomo prawie każda pomadka podkreśla nam suche skórki. Ten błyszczyk tego nie robi. Nadaję się także idealnie do delikatnego podkreślenia ust, kiedy mamy mocniejszy makijaż oka. Zapach ma subtelny i delikatny. Bardzo przyjemny. Posiada także brokatowe drobinki a więc odbija światło i dodatkowo powiększa lekko usta. Ja się zakochałam w tym produkcie a wy?12 komentarzy: